REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

1. Świetlica szkolna czynna jest od godziny 6.45 do godziny 16.00.
  2. Uczniowie przyjmowani są do świetlicy szkolnej na podstawie karty zgłoszenia dziecka złożonej przez Rodzica/Opiekuna prawnego.
  3. W świetlicy przebywają Uczniowie oczekujący na:

- zajęcia lekcyjne,

- autobus szkolny lub Rodzica/Opiekuna prawnego po zakończonych lekcjach, zajęciach dodatkowych.

1. Nad Uczniami przebywającymi w świetlicy opiekę sprawują Wychowawcy świetlicy.
  2. Dowożenie Uczniów odbywa się według ustalonego harmonogramu. Wsiadanie do autobusu odbywa się wyłącznie pod opieką Nauczyciela sprawującego opiekę.
  3. Uczniowie korzystający z dowozu po przyjeździe udają się do szatni szkolnej, a następnie do świetlicy lub na zajęcia lekcyjne.
  4. Uczniowie dowożeni oczekujący w świetlicy stosują się do poleceń nauczyciela, który organizuje zajęcia i wyznacza miejsce oczekiwania na autobus szkolny i zajęcia.
  5. Uczniowie po wyjściu z autobusu znajdują się pod opieką Wychowawców świetlicy.
  6. Uczeń  nie może :

- po przyjeździe do szkoły i w trakcie zajęć opuszczać terenu szkoły bez zgody Nauczyciela,

- wracać do domu pieszo, jeżeli przyjechał autobusem, chyba że przedstawi pisemną zgodę Rodzica.

1. Uczniowie, którzy chcą zwolnić się z zajęć świetlicowych są zobowiązani przedstawić pisemną zgodę Rodzica/Opiekuna prawnego.
  2. Zachowanie i aktywność Uczniów przebywających w świetlicy szkolnej jest oceniane zgodnie z wewnątrzszkolnym systemem oceniania.